Назад
Logo
НАГОРОДИ ТА ДОСЯГНЕННЯ

Завдяки налагодженій системі постачання, успішній ціновій політиці та професійному рівню обслуговування, магазини “Рукавичка” заслужили високу репутацію і ототожнюються у покупців з послугами високої якості.

Крім того, з року в рік ТВК «Львівхолод» та мережа “Рукавичка” залишається одним з кращих платників податків на загальнодержавному рівні та одним із найпотужніших платників податків та роботодавців у Львівській області. 11

Компанія пройшла черговий ресертифікаційний аудит та перейшла на нову версію міжнародного стандарту ISO 9001:2015. Це система управління якістю, сертифікація за якою гарантує, що компанія контролює якість на виробництві м’ясних та рибних напівфабрикатів, а також здійснює ретельний контроль якості фасування круп.

Разом із тим, компанія продовжила дію міжнародного стандарту ISO 22000:2005. Це система управління безпекою харчових продуктів. Отже, компанія гарантує споживачам безпечну та якісну сировину, домішки та компоненти, які використовуються під час виробництва.

  • 2009 році компанія «Львівхолод» стала володарем Гран-прі конкурсу-промоції львівського підприємництва «Обличчя міста»
  • 2011 році — отримала нагороду Retail Awards «Вибір споживачів» у номінації «Краща мережа Львівщини». 2011, 2012 — переможець рейтингу «Сумлінні платники податків»
  • 2016 — сплатила 162 млн грн податків, 52 млн грн з яких — до місцевого бюджету.
  • 2015 — отримала міжнародні сертифікати ISO 9001 та ISO 22000.
  • з 2014 — надає допомогу українським військовим: перераховує кошти на закупівлю необхідного обладнання, обмундирування та запчастин до військової техніки.
  • 1 лютого 2015 р. компанія «Львівхолод» першою в Україні повністю відмовилась від продажу російських товарів у власній мережі «Рукавичка»
  • 20 січня 2017 — отримала кредит від Європейського Банку Реконструкції і Розвитку (ЄБРР) в українській валюті на 135 млн грн терміном на 6 років. Кредит призначений на розвиток мережі магазинів «Рукавичка».
ВИПІЧКА

Наші магазини пропонують для вас свіжий, з хрусткою скоринкою, дбайливо вироблений руками професійних пекарів, хліб та хлібобулочні вироби. Продукція виробляється безпосередньо у місці продажу. Просто неможливо байдужим пройти повз вітрини з хлібобулочними виробами.

Смак свіжовипеченого хліба не зрівняється ні з чим – так і хочеться відразу скуштувати. Ми прагнемо, щоб у кожній “Рукавичці” можна було придбати свіжовипечений хліб , тому постійно працюємо над оновленням магазинів , щоб в кожному забезпечити присутність власної пекарні. Запашний хлібчик, багети , булочки з різними додатками стануть ідеальним доповненням до ваших кулінарних шедеврів, а ароматна здоба – не залишить байдужим нікого!

М'ЯСНИЙ ВІДДІЛ

Збираєтеся на пікнік? – Завітайте до м`ясного відділу, і будете вражені широким асортиментом м`ясних напівфабрикатів, а також доступними цінами. Ми запропонуємо Вам шашлик на будь-який смак – курячий, традиційний, в сухих спеціях чи в маринадах. Для гурманів – ковбаски для грилю.

В магазинах “Рукавичка” ми пропонуємо м`ясо українських вигодовувальників. Щоденно досвідчені спеціалісти та ветеринарний лікар перевіряють походження та якість м`яса птиці, свинини, яловичини. Ведеться ретельний контроль за внутрішньою температурою м`яса, яке поступає в цех розробки.  Завдяки цьому покупець має можливість купити свіжу, якісну продукцію. М`ясний відділ – це візитна карточка наших магазинів.

КУЛІНАРНИЙ ВІДДІЛ

Збираєтеся запросити гостей, а часу обмаль, чи відсвяткувати день народження в офісі? Чи просто вирішили смачненько поїсти і заощадити свій час – ми радо чекаємо на Вас у відділі “Кулінарія”, де наші професійні кулінари запропонують вам страви української традиційної кухні та сучасні, відповідно до сезону, страви та вироби. Приготовано з любов’ю , за кращими традиціями для вас та ваших рідних!

КОНДИТЕРСЬКИЙ ВІДДІЛ

Хто зможе відмовитися від солоденького? “рукавичка” пропонує найсмачніші домашні торти, сирники, рулети та безліч іншої смакоти для вас та вашої родини.

Улюблені рецепти, природні складники, доступні ціни та чудові смаки! Смакуйте з задоволенням кондитерські вироби нашого виробництва! Смакуймо традиції разом!

ВЛАСНИЙ ІМПОРТ

Хочеться чогось новенького, смачненького і… – імпортного? Ми дбаємо про всі ваші бажання!

Власний імпорт – це унікальні товари від європейських виробників за доступними цінами! Смакуйте завжди свіжі, якісні та ексклюзивні – бакалію, молочні продукти, прянощі та делікатеси! Вже більше ___ товарів європейської якось на поличках “Рукавички”. Шукайте у магазинах товари з спеціальним цінником!

Обирайте у Рукавичці товари власного імпорту, спробуйте різні смаки Європи за доступними цінами!.

Кожен покупець “Рукавички” знає смак справжнього, смачного вершкового масла “Кухарочка” . З фасування масла розпочалась історія нашої компанії і ми прикладаємо всіх зусиль, що тримати на рівні нашу візитну карточку – масло “Кухарочка”.

На сьогоднішній день лінійка торгової марки “Кухарочка” нараховує вже більше 120 найменувань . Ми прагнемо , щоб в кожній групі товару була присутня продукція, яка гарантує відмінну якість за доступну ціну, і постійно працюємо над впровадженням новинок.

Під брендом “Традиція” ми випускаємо товари середнього сегменту. Найкраще – не завжди означає найдорожче, скуштуйте та переконайтеся у цьому! Вже більше 40 товарів даного бренду на полицях “Рукавички”!

Кожна галицька господиня знає, що найвищий рівень чистоти, це коли Глянц-чисто! 🙂 Наша торгова марка “Глянц” допоможе навести таку чистоту. Під цим брендом ми випускаємо товари побутової хімії, яких вже нараховується біля 20ти

Щойно Ви коротко ознайомилися з нашою історією, досягненями та потужностями. Що будемо робити далі?