РУКАВИЧКА СВЯТКУЄ 18 РОКІВ Приймайте подарунки!

1 Листопад 2021

 

Кожна історія з чогось починається. Історія «Рукавички» почалась зі щасливих гостей. Коли 2003 року ми відкрили перший магазин у місті Перемишляни, туди приходило усе більше задоволених покупців. Це визначило нашу долю, ми вирішили: хочемо стати мережею, аби якомога більше людей могли купити свіжі та якісні продукти біля свого дому. Так потроху відкрилось аж 178 «Рукавичок».

Нам щодня вдається робити великі кроки й маленькі крочки заради вашої втіхи. 7 років тому на полицях «Рукавички» з’явились товари нашого власного імпорту з різних країн Європи. Аби асортимент був ширшим, а ваш вибір — більшим.

Ми трохи заглибились у питання і навчились смакувати свідомо, дізнались про грані вина, його аромати, відтінки, сорти винограду. Ми почали поєднувати вина з вишуканими сирами чи м’ясними закусками, наблизились до цієї тонкої гастрономічної церемонії. Аби більше розповідати вам про надзвичайні поєднання продуктів.

 

Щоб довести серйозність намірів, «Рукавичка» до свого 18-річчя дарує усім гостям знижку до -50% на весь власний імпорт! Ви можете насолоджуватись товарами з усього світу: сирами, консервами, винами, солодощами, оливками та ще багато чим за цією святковою пропозицією аж ДО КІНЦЯ ЛИСТОПАДА!

Чекаємо на вас у всіх «Рукавичках» і дякуємо, що ви з нами!

Buon appetito!

Ще про нас