для Тебе, для родини!

Підписатися на новини ТМ 'Рукавичка'Підписатися на новини Адреси магазинів ТМ 'Рукавичка'Адреси магазинів Отримати газетку ТМ 'Рукавичка'Завантажити газетку

НАШІ УСПІШНІ ПРАЦІВНИКИ

Компанія пишається тим, що зростає і разом із нею зростають наші співробітники. Більшість наших керівників пройшли успішний шлях по кар’єрних сходинках.

Пастущак Ігор

У 2005 році прийшов у компанію та очолив відділ, який нараховував декілька магазинів “Рукавичка”. Відповідальний, ініціативний, завдяки своїм особистим якостям та вмінню правильно розставити приоритети керівник відділу через 1.5 роки стає головним директором з торгівлі, ще через півроку призначений на посаду заступника генерального директора. З 2010 року по теперішній час очолює компанію, яка нараховує понад 3800 працівників.

Генеральний директор ТзОВ ТВК Львівхолод Працює в компанії з 2005 року
Лиско Володимир

Свою кар’єру на Львівхолоді Володимир розпочав у 19 років з посади товарознавця торгового відділу. На професійному шляху амбіційного та харизматичного Володимира є величезний досвід роботи в різних підрозділах: фахівцем з постачання, керівником торгового відділу, директором магазину, регіональним директором, керівником мережі магазинів. Зараз Володимир очолює комерційний департамент компанії.

Директор комерційного департаменту Працює в компанії з 1999 року
Макух Світлана

Кар’єра Світлани розпочалась з 2006 року з посади продавця торгового залу. Вона знала все: асортимент товару, терміни, постачальників, як правильно спілкуватись з покупцем, та вже через кілька місяців стає адміністратором. У 2009 році Світлану призначили директором магазину “Рукавичка” в м.Золочеві. Світлана по теперішній час успішно керує “Рідним” магазином та ділиться досвідом з директорами-початківцями.

Директор магазину Працює в компанії з 1999 року
ПЕРЕГЛЯНУТИ ВАКАНСІЇ

Цікавить Робота?

Петрик Наталія
Відділ зайнятості “Рукавичка”