для Тебе, для родини!

Підписатися на новини ТМ 'Рукавичка'Підписатися на новини Адреси магазинів ТМ 'Рукавичка'Адреси магазинів Отримати газетку ТМ 'Рукавичка'Завантажити газетку

Відтепер в “Рукавичці” працює картка “Fishka”!

Відтепер «Рукавичка» є учасником програми лояльності Fishka, яка налічує вже понад 4,5 млн клієнтів! Учасники програми отримують бали за кожну витрачену гривню з карткою Fishka, а накопичені бали використовують на знижки, поповнення рахунку, сертифікати, цінні винагороди з каталогу чи оплату товарів у «Рукавичці».

Особливістю є те, що 1 картка Fishka діє у будь-кого з 23 партнерів програми. Це зручно, бо не потребує стосів карток у гаманці. Кожна мережа має свої особливості нарахування балів Fishka. У мережі «Рукавичка» бали нарахуваються за схемою:

1% – за будь-які товари;

2% – за товари власних торгових марок та власний імпорт;

2% – спеціальна пропозиція для пенсіонерів;

5 грн балами учасники отримують за реєстрацію в програмі на сайті чи в додатку Fishka.

7% балів учасники отримують протягом трьох днів до свята, у день народження та 3-х днів після!

Як отримати картку Fishka у мережі «Рукавичка»?

Пластикову картку Ви можете отримати на касі будь-якого магазину «Рукавичка» при покупці від 100 грн. Кожному клієнту видається пакет учасника, в якому є: 1 основна картка та брелок. Основна картка – це велика картка з нею можна накопичувати та списувати бали. До речі, використання балів доступне лише для зареєстрованих учасників – тому обов’язково реєструйте паперову анкету, чи заповніть анкетні дані на сайті або в мобільному додатку. Брелок – це картка меншого розміру, яку зручно прикріпити до ключів та мати під рукою постійно для накопичення балів.

До речі, не забудьте встановити мобільний додаток Fishka – там чимало цікавої та потрібної інформації від партнерів, а також каталог винагород та можливість повертати бали за покупки online.

Програма лояльності «Родина» продовжує свою дію, тому беріть із собою свою картку, біжучи за покупками!

До зустрічі в «Рукавичці»!

Цікавить Робота?

Петрик Наталія
Відділ зайнятості “Рукавичка”