для Тебе, для родини!

Підписатися на новини ТМ 'Рукавичка'Підписатися на новини Адреси магазинів ТМ 'Рукавичка'Адреси магазинів Отримати газетку ТМ 'Рукавичка'Завантажити газетку

З Нами Вигідно

ЗАОЩАДЖУЙТЕ КУПУЮЧИ АКЦІЙНИЙ ТОВАР
Суперціни для Родини
ОТРИМАЙТЕ 8 500 БАЛІВ НА РАХУНОК
з нагоди народження дитини
НАКОПИЧУЙТЕ ПОДВІЙНІ БАЛИ:
на власних торгових марок Кухарочка, Традиція, Глянц та Товари Власного Імпорту
НАКОПИЧУЙТЕ ПОДВІЙНІ БАЛИ
Спеціальна пропозиція для пенсіонерів
ОТРИМАЙТЕ 10000 БАЛІВ НА РАХУНОК
З нагоди одруження
НАКОПИЧУЙТЕ БОНУСИ
оплачуйте ними товар придбаний у «Рукавичці»
Зареєструватися

Нарахування додаткових Балів відбувається після надання Оператору копії документу, що засвідчує даний факт (відповідно пенсійне посвідчення/свідоцтво про одруження/про народження дитини).

Акційні пропозиції для Учасників
СуперЦіни для Родини ТМ 'Рукавичка' СуперЦіни для Родини ТМ 'Рукавичка' СуперЦіни для Родини ТМ 'Рукавичка'
Долучитися до “Родини” Так Просто!

Програма лояльності «Родина» дарує особливі переваги вам та вашим рідним! Долучайтесь, накопичуйте бонуси, користуйтеся унікальними акціями та отримуйте подарунки!

1
крок

Отримайте картку безкоштовно, при покупці від 100 грн  або придбайте за ціною 4,99 грн

Заповніть анкету учасника на сайті  або паперову анкету, яка додається з карткою

2
крок
3
крок

Накопичуйте бонуси щодня, користуйтесь унікальними пропозиціями та отримуйте подарунки!

Зареєструватися Ваша картка буде активною, одразу ж після придбання. Після заповнення анкети Ви маєте можливість отримувати та використовувати Бали та/або Спеціальні пропозиції.
ПРАВИЛА ТА УМОВИ УЧАСТІ

Правила програми лояльності «РОДИНА»

Дані правила визначають умови участі в Програмі «РОДИНА» на території України. Отримавши Картку Учасника та заповнивши анкету, Учасник підтверджує, що він ознайомлений з діючими Правилами та погоджується з ними, зобов’язується їх дотримуватись.

1   Умови участі

Стати Учасником Програми можна, придбавши комплект карток (1 основна + 3 брелки) на касі магазину «Рукавичка» за повною вартістю або за 0,01 грн., здійснивши покупку на суму від 100 грн.

Активація картки відбувається шляхом її сканування при придбанні.

Тимчасова активація дозволяє накопичувати Бали у співвідношенні: 1 Бал за 1 грн. здійсненої покупки

Після заповнення Анкети (або реєстрації на сайті) у порядку, передбаченому Програмою, на Учасника будуть поширюватися діючі Правила Програми з усіма періодично внесеними до них змінами з моменту отримання Картки Учасника. Заповнення анкети на сайті дає право учаснику програми отримати додатково 500 бонусів (за умови, що до цього моменту учасник не був зареєстрований у програмі).

Підпис на анкеті Учасника Програми підтверджує згоду з Умовами участі (правилами нарахування Балів, можливістю отримувати персональні пропозиції, надання згоди на збір та опрацювання своїх персональних даних, інформацію про накопичені Бали на чеку, на сторінці сайту, e-mail або sms).

Після підтвердження реєстрації Оператором, Учасник Програми має можливість отримувати та використовувати Бонуси та/або Спеціальні пропозиції.

Учасник Програми має право отримати лише одну Картку Учасника Програми «РОДИНА».

Представник Оператора Програми має право відмовити заявникові в участі y Програмі, за умови відсутності технічної або іншої можливості для цього на момент звернення.

Відповідальність за несанкціоноване використання Картки несе Учасник Програми (користувач картки).

Оператор залишає за собою право припинити участь у Програмі будь-якого Учасника без повідомлення, шляхом блокування Картки, у випадках, якщо Учасник:

–     не дотримується діючих Правил участі;

–     надає недостовірну інформацію;

–     бере участь у схемах шахрайства в рамках дії будь-яких елементів Програми.

У випадку припинення участі на зазначених вище підставах, Бали на відповідному Рахунку анулюють.

Учасник має право припинити свою участь у Програмі в будь-який час, шляхом надсилання Оператору письмового повідомлення про припинення участі.

Карта Учасника діє протягом терміну дії Програми або до будь-якого іншого терміну, встановленого Оператором.

Учасниками Програми можуть бути лише фізичні особи, яким виповнилось вісімнадцять років та які проживають на території України.

Учасник надає згоду на збір та опрацювання своїх персональних даних з метою та в обсягах, визначених Програмою лояльності «Родина» чинним законодавством України та нормативними документами товариства (оператора). Порядок використання, поширення та доступ третіх осіб до його персональних даних здійснюється, для реалізації даної Програми без додаткового погодження з учасником.

2 Нарахування Бонусів.

У рамках дії Програми, Учасники накопичують Бали, які можуть бути використані згодом, відповідно до діючих Правил участі.

Розмір бонусів:

–     під час активації картки, встановлено першопочатково бонус у розрахунку: за кожну 1 (одну) гривню здійсненої в магазині «Рукавичка» покупки Учасник Програми отримує на свій Рахунок 1 (один) Бал; Бонуси не нараховуються на товари, які приймають участь у акційних пропозиціях та розпродажах (96 група);

–     за умови одруження та надання Оператору копії документу, що засвідчує даний факт, нараховується бонус у розмірі 10 000  балів;

–     за умови народження дитини та надання Оператору копії документу, що засвідчує даний факт, нараховується бонус у розмірі 8 500  балів;

–     усім пенсіонерам, під час надання Оператору копії документу, що засвідчує даний факт – додатковий Бонус + 1 Бал за кожну витрачену 1 гривню в магазині  «Рукавичка».

–     усім працівникам ТзОВ ТВК «Львівхолод», за умови написання заяви встановленого зразка – додатково 2 Бали за кожну витрачену гривню в магазині «Рукавичка».

–     до дня народження учасники програми лояльності отримують 7% бонусів протягом 3-х днів до свята, у день народження та 3-х днів після (за умови зазначення дати народження при заповненні анкети учасника програми).

Додаткові Бонуси: окрім основних Бонусів, на Картку нараховують додатково 1 Бал за кожну одну гривню, витрачену в магазині «Рукавичка» на товари власного імпорту (за винятком овочів/фруктів, вагових товарів) та товари  власних торгових марок «Кухарочка», «Традиція», «Глянц», «Гальба». Дана умова не поширюється на категорії учасників програми, яким вже нараховується подвійний обсяг бонусів, згідно з пунктом 2.2 цих Правил.   Основні та додаткові Бонуси підсумовуються.

Зарахування Балів на Рахунок відбувається відразу після здійснення покупки.

Учаснику Програми повідомляють кількість накопичених Балів, шляхом відображення стану Рахунку на чеку та сайті.

Для зарахування Балів за покупки, Учасник зобов’язаний під час розрахунку пред’явити на касовому терміналі свою Картку або Брелок.

Оператор має право списувати з Рахунку Учасника Бали, зараховані помилково, пов’язані із транзакцією, що була скасована, у випадку повернення товару, а також за умови виявлення шахрайства.

Оператор самостійно формує правила нарахування Балів за покупки товарів та послуг.

  1. Списання Бонусів.

Накопичені Бали можна використати як оплату за будь-які товари та послуги, що пропонує магазин «Рукавичка». Виняток становлять алкогольні напої та тютюнові вироби.

Під час перерахування у Бонуси, 1 накопичений Бал дорівнює 1 копійці.

Щороку 31 січня о 23:59 год. усі невикористані Бали на бонусному рахунку обнуляюються Оператором.

Оплата покупок Балами стає доступною з моменту повної активації Картки.

Учасник може використати будь-яку кількість Балів зі свого Рахунку, під час оплати покупок в магазині «Рукавичка». При цьому, розмір використаних Балів не може перевищувати 20% від вартості покупки.

Для розрахунку за товари накопиченими Балами, Учасник перед розрахунком повинен попередити касира та пред’явити Картку Учасника Програми «РОДИНА» або Брелок.

Грошовий еквівалент вартості Балів не видається.

У випадку виникнення ситуації, яка допускає неоднозначне (множинне) трактування цих Правил та\або питань, не врегульованих даними Правилами, остаточне рішення приймає Оператор програми, із дотриманням чинного законодавства України, та оскарженню не підлягає.

Більше покупок у “Рукавичці” – більше вигоди для вас та ваших рідних!

Цікавить Робота?

Петрик Наталія
Відділ зайнятості “Рукавичка”