Акційна газетка “Рукавичка” у форматі PDF

Завітавши до нашого магазину "Рукавичка", Ви не залишитеся байдужими до страв та виробів нашого власного виробництва.

Власна випічка

Наші магазини пропонують для вас свіжий, з хрусткою скоринкою, дбайливо вироблений руками професійних пекарів, хліб та хлібобулочні вироби.

Продукція виробляється безпосередньо у місці продажу. Просто неможливо байдужим пройти повз вітрини з хлібобулочними виробами. Смак свіжовипеченого хліба не зрівняється ні з чим - так і хочеться відразу скуштувати.

Ми прагнемо, щоб у кожній "Рукавичці" можна було придбати свіжовипечений хліб , тому постійно працюємо над оновленням магазинів , щоб в кожному забезпечити присутність власної пекарні.

Запашний хлібчик, багети , булочки з різними додатками стануть ідеальним доповненням до ваших кулінарних шедеврів, а ароматна здоба - не залишить байдужим нікого!

М'ясний відділ

Збираєтеся на пікнік? - Завітайте до м`ясного відділу, і будете вражені широким асортиментом м`ясних напівфабрикатів, а також, що не менш важливо, будете вражені доступними цінами. Ми запропонуємо Вам шашлик на будь-який смак - курячий, традиційний, в сухих спеціях чи в маринадах. Для гурманів - ковбаски для грилю.

В магазинах "Рукавичка" ми пропонуємо м`ясо українських вигодовувальників. Щоденно досвідчені спеціалісти та ветеринарний лікар перевіряють походження та якість м`яса птиці, свинини, яловичини. Ведеться ретельний контроль за внутрішньою температурою м`яса, яке поступає в цех розробки. Норма (0...+4*С). Завдяки цьому покупець має можливість купити свіжу, якісну продукцію. М`ясний відділ - це візитна карточка наших магазинів.

Кулінарний відділ

Збираєтеся запросити гостей, а часу обмаль, чи відсвяткувати день народження в офісі? Чи просто вирішили смачненько поїсти і заощадити свій час - ми радо чекаємо на Вас у відділі "Кулінарія", де наші професійні кулінари запропонують вам страви української традиційної кухні та сучасні, відповідно до сезону, страви та вироби. Приготовано з любов'ю , за кращими традиціями для вас та ваших рідних!

Кондитерський відділ

Хто зможе відмовитися від солоденького? "рукавичка" пропонує найсмачніші домашні торти, сирники, рулети та безліч іншої смакоти для вас та вашої родини.

Улюблені рецепти, природні складники, доступні ціни та чудові смаки! Смакуйте з задоволенням кондитерські вироби нашого виробництва! Смакуймо традиції разом!