Акційна газетка “Рукавичка” у форматі PDF

Завітавши до нашого магазину "Рукавичка", Ви не залишитеся байдужими до страв та виробів нашого власного виробництва.

Збираєтеся запросити гостей, а часу обмаль, чи відсвяткувати день народження в офісі? Чи просто вирішили смачненько поїсти і заощадити свій час - ми радо чекаємо на Вас у відділі "Кулінарія", де наші професійні кулінари запропонують Вам страви української традиційної кухні та сучасні, відповідно до сезону, страви та вироби. Асортимент відділу включає страви з м`яса, риби, курки, овочів.

Новинкою для покупців стали страви власної коптильні, де на Ваших очах відбувається увесь процес перетворення напівфабрикатів у смачні, апетитні з золотистою скоринкою, вироби з курки, вуджені ковбаски власного виробництва. Шановні наші покупці добре знають, що у нашому магазині завжди можуть придбати найсмачнішу вуджену у Вашій присутності, скумбрію.

Збираєтеся на пікнік? - Завітайте до м`ясного відділу, і будете вражені широким асортиментом м`ясних напівфабрикатів, а також, що не менш важливо, будете вражені доступними цінами. Ми запропонуємо Вам шашлик на будь-який смак - курячий, традиційний, в сухих спеціях чи в маринадах. Для гурманів - ковбаски для грилю.

В магазинах "Рукавичка" ми пропонуємо м`ясо українських вигодовувальників. Щоденно досвідчені спеціалісти та ветеринарний лікар перевіряють походження та якість м`яса птиці, свинини, яловичини. Ведеться ретельний контроль за внутрішньою температурою м`яса, яке поступає в цех розробки. Норма (0...+4*С). Завдяки цьому покупець має можливість купити свіжу, якісну продукцію.
М`ясний відділ - це візитна карточка наших магазинів.

До смачних кулінарних страв та м`ясних виробів наш магазин запропонує Вам свіжий, з хрусткою скоринкою, дбайливо вироблений руками професійних пекарів, хліб та хлібобулочні вироби. Продукція виробляється безпосередньо у місці продажу. Просто неможливо байдужим пройти повз вітрини з хлібобулочними виробами. Смак свіжовипеченого хліба не зрівняється ні з чим - так і хочеться відразу скуштувати. І тут ми для Вас запропонуємо відвідати наше кафе, в якому Ви можете смачно поласувати всіма кулінарними виробами, скуштувати булочки, запропонуємо Вам чай чи каву, а якщо на вулиці спекотно - ми для Вас запропонуємо молочні коктейлі, а тим часом і перепочинете!