Акційна газетка “Рукавичка” у форматі PDF

Умови програми лояльності “Родина”

1.1 Стати Учасником Програми можна, придбавши комплект карток (1 основна + 3 брелки) на касі магазину (гіпермаркету) «Рукавичка» за повною вартістю або за 0,01 грн., здійснивши покупку на суму від 100 грн. Активація картки відбувається шляхом її сканування при придбанні.

Тимчасова активація дозволяє накопичувати Бали у співвідношенні: 1 Бал за 1 грн. здійсненої покупки.

1.2 Після заповнення Анкети (або реєстрації на сайті) у порядку, передбаченому Програмою, на Учасника будуть поширюватися діючі Правила Програми з усіма періодично внесеними до них змінами з моменту отримання Картки Учасника.

1.3 Підпис на анкеті Учасника Програми підтверджує згоду з Умовами участі (правилами нарахування Балів, можливістю отримувати персональні пропозиції, інформацію про накопичені Бали на чеку, на сторінці сайту, e-mail або sms).

1.4 Після підтвердження реєстрації Оператором, Учасник Програми має можливість отримувати та використовувати Бонуси та/або Спеціальні пропозиції.

1.5 Учасник Програми має право отримати лише одну Картку Учасника Програми «РОДИНА».

1.6 Представник Оператора Програми має право відмовити заявникові в участі y Програмі, за умови відсутності технічної або іншої можливості для цього на момент звернення.

1.7 Відповідальність за несанкціоноване використання Картки несе Учасник Програми (користувач картки).

1.8 Оператор залишає за собою право припинити участь у Програмі будь-якого Учасника без повідомлення, шляхом блокування Картки, у випадках, якщо Учасник:

1.8.1   Не дотримується діючих Правил участі;

1.8.2   Надає недостовірну інформацію;

1.8.3 Бере участь у схемах шахрайства в рамках дії будь-яких елементів Програми.

1.9 У випадку припинення участі на зазначених вище підставах, Бали на відповідному Рахунку анулюють.

1.10 Учасник має право припинити свою участь у Програмі в будь-який час, шляхом надсилання Оператору письмового повідомлення про припинення участі.

1.11 Карта Учасника діє протягом терміну дії Програми або до будь-якого іншого терміну, встановленого Оператором.

1.12 Учасниками Програми можуть бути лише фізичні особи, яким виповнилось вісімнадцять років та які проживають на території України.

1.13 Учасник надає згоду на збір та опрацювання своїх персональних даних з метою та в обсягах визначених Програмою лояльності «Родина» чинним законодавством України та нормативними  документами  товариства  (оператора).

Порядок використання, поширення та доступ третіх осіб до його персональних даних здійснюється, для реалізації даної Програми без додаткового погодження з учасником.

Баланс бонусів відображається на чеку учасника програми лояльності.

Оновлені умови участі у програмі лояльності «Родина» вступають у дію з 01.01.2017р.