Акційна газетка “Рукавичка” у форматі PDF

Нарахування Бонусів.

2.1 У рамках дії Програми, Учасники накопичують Бали, які можуть бути використані згодом, відповідно до діючих Правил участі.

2.2 Розмір бонусів:

під час активації картки, встановлено першопочатково бонус у розрахунку: за кожну 1 (одну) гривню здійсненої в магазині «Рукавичка» покупки Учасник Програми отримує на свій Рахунок 1 (один) Бал;Бонуси не нараховуються на товари, які приймають участь у акційних пропозиціях;

• за умови одруження та надання Оператору копії документу, що засвідчує даний факт, нараховується бонус у розмірі 10 000  балів;

• за умови народження дитини та надання Оператору копії  документу, що засвідчує даний факт, нараховується бонус у розмірі 8 500  балів;

• усім пенсіонерам, під час надання Оператору копії документу, що засвідчує даний факт – додатковий Бонус + 1 Бал за кожну витрачену 1 гривню в магазині  «Рукавичка».

2.3 Додаткові Бонуси:

окрім основних Бонусів, на Картку нараховують додатково 1 Бал за кожну одну гривню, витрачену в магазині «Рукавичка» на товари  власних  торгових  марок Кухарочка, Традиція, Глянц та товари власного  імпорту (за винятком овочів/фруктів).Дана умова не поширюється на категорії учасників програми, яким вже нараховуються подвійні бонуси згідно пункту 2.2 цих Правил.

2.4 Основні та додаткові Бали підсумовуються.

2.5 Зарахування Балів на Рахунок відбувається відразу після здійснення покупки.

2.6 Учаснику Програми повідомляють кількість накопичених Балів, шляхом відображення стану Рахунку на чеку та сайті.

2.7 Для зарахування Балів за покупки, Учасник зобов’язаний під час розрахунку пред’явити на касовому терміналі свою Картку або Брелок.

2.8 Оператор має право списувати з Рахунку Учасника Бали, зараховані помилково, пов’язані із транзакцією, що була скасована, у випадку повернення товару, а також за умови виявлення шахрайства.

2.9 Оператор самостійно формує правила нарахування Балів за покупки товарів та послуг.

 За кожну витрачену гривню - отримайте бонус! Більше покупок - більше бонусів!