Акційна газетка “Рукавичка” у форматі PDF

Завдяки налагодженій системі постачання, успішній ціновій політиці та професійному рівню обслуговування, магазини "Рукавичка" заслужили високу репутацію і ототожнюються у покупців з послугами високої якості.

У 2009 році компанія «Львівхолод» стала володарем Гран-прі конкурсу-промоції львівського підприємництва «Обличчя міста»

 у 2011 році – переможцем Всеукраїнського рейтингу «Сумлінні платники податків», а також отримала нагороду Retail Awards «Вибір споживачів» у номінації «Краща мережа Львівщини».

2011, 2012 — переможець рейтингу «Сумлінні платники податків»

2016 — сплатила 162 млн грн податків, 52 млн грн з яких — до місцевого бюджету.

2015 — отримала міжнародні сертифікати ISO 9001 та ISO 22000.

з 2014 — надає допомогу українським військовим: перераховує кошти на закупівлю необхідного обладнання, обмундирування та запчастин до військової техніки.

1 лютого 2015 р. компанія «Львівхолод» першою в Україні повністю відмовилась від продажу російських товарів у власній мережі «Рукавичка»[3].

20 січня 2017 — отримала кредит від Європейського Банку Реконструкції і Розвитку (ЄБРР) в українській валюті[4] на 135 млн грн терміном на 6 років. Сума кредиту призначена на розвиток мережі магазинів самообслуговування «Рукавичка».

Крім того, з року в рік ТВК «Львівхолод» та мережа "Рукавичка"  залишається одним з кращих платників податків на загальнодержавному рівні та одним із найпотужніших платників податків та роботодавців у Львівській області.